SİYASET
Giriş Tarihi : 31-12-2019 19:51   Güncelleme : 31-12-2019 19:51

Başkan Şahinler Yeni Yıl Mesajı Yayınladı..

Büyük Türkiye Hareketi Platformu Başkanı Şahinler"2020 Yılında daha çok İfade Özgürlüğünün olduğu,Gazetecilerin Tarafsız ve İlkeli Haberler Yazacağı,Vatandaşlarımız mutlu olacağı bir yıl olmasını diliyorum"

Başkan Şahinler  Yeni Yıl Mesajı Yayınladı..

Politikacı  ve Büyük Türkiye Hareketi Başkanı Halil İbrahim Şahinler yeni yıl kutlama mesajı yayınlayarak duygu ve düşüncelerini belirtti.mesajında şu ifadelere yer verdi, “Tüm dünyada ve ülkemizde barış, kardeşlik dolu güzel günler yaşayacağımız, mutlu yarınları hep bir arada göreceğimiz, nice yeni yıllar olması umuduyla 2020 yılını karşılıyoruz.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de derin etkileri olan ekonomik krizin ve her açıdan ülkemizi, halkımızı olumsuz yönde etkileyen ne varsa hepsinin yerini; güzel anılara, mutluluk, keyif ve refah dolu günlere bırakmasını temenni ediyorum.

Yeni yılda; ötekileştirmeden, kutuplaştırmadan hoşgörü ve saygı çerçevesinde bir arada beraberlik ve dayanışma içinde adil olmayı, özgür düşüncenin ve barışın egemen olduğu, hak, hukuk ve eşitlik ilkeleri doğrultusunda adaletin hüküm sürdüğü aydınlık bir geleceğe ulaşmayı diliyorum.

Bu düşünceler ışığında; 2020 yılının tüm dünya için umut dolu bir yıl olması ve her şeyin çok daha güzel olacağı mutlu bir dört mevsim yaşatması temennisiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum.” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)