SİYASET
Giriş Tarihi : 05-06-2019 18:00   Güncelleme : 05-06-2019 18:00

ESKİ BAKAN KILIÇ SAMSUN'DA Gençlik ve Spor eski Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Samsun'a geldi.

DEDESİNE DUA ETTİ
2 dönem Samsun milletvekili olarak görev yaptıktan sonra 2018 haziran seçimlerinde AK Parti'den İstanbul milletvekili seçilen Eski Bakan Akif Çağatay Kılıç bir dizi ziyaretler kapsamında Samsun'a geldi. Sabah erken saatlerde aile kabristanlığına gelen Kılıç, Samsun'un efsane milletvekili, aynı zaman dedesi olan CHP Samsun eski Milletvekili İlyas Kılıç'ın mezarını ve aile kabristanlığını ziyaret ederek dua okudu.

SAMSUN GÖZÜMDE TÜTÜYOR
Öğleden sonra Saathane meydanında esnafla buluşan ve hasret gideren Kılıç'a Samsunlu vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. 2 dönem Samsun milletvekili ve 4 yıl Gençlik ve Spor bakanı olarak görev yapan Kılıç, esnafın sorunlarını dinleyerek notlar aldı. Samsun'un her zaman gözünde tüttüğünü ifade eden Kılıç; 'Samsun her zaman benim anavatanım. Türkiye'nin neresinde olursa olsun bu millet için hizmet etmek onur vericidir.' dedi.