GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-08-2021 16:22   Güncelleme : 17-08-2021 16:22

ATAKUM'DA LEZZETİN ADRESİ AKKUŞ TAVUKÇULUK

Samsun Atakum ilçesi Denizevleri mevkiinde faaliyet gösteren Akkuş Tavukçuluk sağlıklı ve kaliteli hizmetiyle müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

ATAKUM'DA LEZZETİN ADRESİ AKKUŞ TAVUKÇULUK

KALİTELİ HİZMET ÖNCELİĞİMİZ
Akkuş Tavukçuluk Sahibi Sebahattin Akkuş. tavukçuluğun her konuda azami hassasiyet gösterilmesi gerektiren bir sektör olduğuna dikkat çekerek; 'Tavuk halkımızın her zaman yoğun bir şekilde rağbet ettiği bir gıda ürünüdür. Saklanmasından, kesimine, müşteri memnuniyetinden hijyen kurallarına kadar vatandaşlarımız her şeye dikkat ediyor. Biz de Akkuş tavukçuluk olarak müşterilerimizin bu duruşuna ve anlayışına azami özeni gösteriyoruz.' dedi.

TAVUK İŞİ BİZİM İŞİMİZ
20 yıldır tavuk sektörünün içinde bulunduğunu belirten Akkuş; 'Vatandaşımız gerek ızgara gerekse her türlü tavuk çeşidini lezzetle yemek istiyorsa bize uğramadan gitmesin. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve her zaman kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinen müessesemiz Atakum Denizevlerinde kendi sektörünün 1 numarası olmaya devam ediyor. tavuk bizim işimiz ve işimiz layıkıyla yapmaya devam ediyoruz' diye konuştu.