MAGAZİN
Giriş Tarihi : 21-02-2022 21:13   Güncelleme : 21-02-2022 21:13

Arda Kural eski günlerine geri döndü!

Uzun süre psikolojik rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören bir dönemin popüler oyuncusu Arda Kural, eski günlerine geri döndü. Arda Kural, son imajını Instagram sayfasından sevenlerinin beğenisine sundu.

Arda Kural eski günlerine geri döndü!

Bir zamanlar ‘yerli Leonardo DiCaprio’ olarak anılan ve dizilerin aranan oyuncularından olan Arda Kural, yaşadığı zorlu süreç nedeniyle günden güne değişti.



Geçtiğimiz yıl TRT 1'de yayınlanan 'Tutunamayanlar' dizisi ile yedi yıl aradan sonra ekranlara dönen Arda Kural, saçlarının eskisi gibi sarıya boyatmıştı.

Dizinin ardından ortalarda görünmeyen ve koronavirüs pandemisi sebebiyle vaktinin çoğunu evinde geçiren 41 yaşındaki oyuncunun son görüntüsü ortaya çıktı.

Şimdilerde zor günleri atlatmaya çalışan 41 yaşındaki Arda Kural, geçtiğimiz haftalarda 'Dilber Ay' filminin galasında objektiflere yansımış ve basın mensuplarıyla sohbet etmişti.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Kural, "Kendi içimde bir savaş başlattım ve bu savaşı kazandım. Artık geri dönüyorum" ifadelerini kullanmıştı.Arda Kural, şimdi ise Instagram sayfasından son halini paylaştı. Arda Kural’ın bu paylaşımını gören hayranları, “Arda Kural geri geldi” yorumlarında bulundu.

İşte Arda Kural'ın o paylaşımı...

AdminAdmin