SPOR
Giriş Tarihi : 02-09-2021 16:41   Güncelleme : 02-09-2021 16:41

Altıparmak: Keçiörengücü ciddi bir rakip

Teknik direktör Altıparmak, "Keçiörengücü'nün son oynadığı maçını izledik. Tabii ki bu maçın analinizi yapacağız. Bizim gibi onlarda futbol oynamaya çalışan; futbolu güzelleştiren bir rakiple zor bir müsabakaya çıkacağız" dedi.

Altıparmak: Keçiörengücü ciddi bir rakip

Yılport Samsunspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak, Keçiörengücü karşılaşmasında hedeflerinin galibiyet olduğunu söyledi. Güçlü bir takıma karşı oynayacaklarının altını çizen kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Altıparmak, "Rakibimizin son oynadığı ve kazandığı Adanaspor maçını büyük bir dikkatle izledik. Tabii ki bu maçın analinizi yapacağız. Bizim gibi onlarda futbol oynamaya çalışan; futbolu güzelleştiren bir rakiple zor bir müsabakaya çıkacağız" dedi.

MAÇLARDA NÜANSLAR ÇOK ÖNEMLİ 

Keçiörengücü takımının oyun kurgusu ve şablonu olan bir ekip olduğunu dile getiren kırmızı beyazlı ekibin tecrübeli teknik direktörü Altıparmak, "Yeni gelen oyuncularda bu şablonun içinde yer alıyor.  İyi bir takıma karşı oynayacağımızı bir kez daha üzerine basa basa söylüyorum. Onlarda futbol oynamaya çalışıyorlar. Maçlar ufak nüanslarla kazanılıyor, kaybediliyor. Biz de bu nüansı yakalayıp maçı kazanmak istiyoruz" diye konuştu.