SPOR
Giriş Tarihi : 07-10-2020 21:53   Güncelleme : 07-10-2020 21:53

Alkışlar Kerem Can'a

Sezon başında takıma katılan ve kısa sürede iyi bir tempo yakalayan tecrübeli sol kanat oyuncusu özellikle son oynanan Akhisarspor karşılaşmasında çizgiden çıkardığı topla takımına bir anlamda 3 puanı getiren isim olmuştu. Kırmızı beyazlı taraftarlar, Kerem Can'ın sahada ki özverili ve mücadeleci futboluna övgüler yağdırıyor.

Alkışlar Kerem Can'a

Yılport Samsunspor'da herkes Bursaspor'dan transfer edilen Kerem Can Akyüz, başarılı performansını konuşuyor. Sezon başında takıma katılan ve kısa sürede iyi bir tempo yakalayan tecrübeli sol kanat oyuncusu özellikle son oynanan Akhisarspor karşılaşmasında çizgiden çıkardığı topla takımına bir anlamda 3 puanı getiren isim olmuştu. Kırmızı beyazlı taraftarlar, Kerem Can'ın sahada ki özverili ve mücadeleci futboluna övgüler yağdırıyor. 

DEVAMLILIK ŞART 

İlk olarak Altay deplasmanda kırmızı beyazlı formayı giyen ve bir daha çıkarmayan başarılı savunma oyuncusu, Ümraniyespor, Bandırmaspor ve Akhisarspor karşılaşmalarında teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından ilk 11 de şans bulmuş ve oynadığı futbol ve sergilediği performansla taktir toplamıştı. Kırmızı beyazlı oyuncu, bu temposunu ilerleyen haftalara taşımak için çok daha fazla çalışması gerektiğinin farkında olduğunu da dile getirmişti.