GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-04-2021 13:31   Güncelleme : 04-04-2021 13:31

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in ev sahipliğinde bir araya gelen belediye başkanları Samsun zirvesi yaptı.

Samsun'da AK Partili, CHP'li ve İYİ Partili tüm belediye başkanları bir araya gelen Samsun zirvesi gerçekleştirdi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir'in ev sahipliğinde Şehit Ömer Halisdemir toplantı salonunda gerçekleşen zirveye AK Partili İlçe Belediyeleri ile birlikte CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Av. Cemil Deveci ve İYİ Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş'da katıldı. AK Partili Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve toplantının ev sahibi olan Mustafa Demir, salonda şık bir davranış sergileyerek CHP'li Atakum Belediye Başkanı Deveci ile İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş'ı yanına oturttu.

Mustafa Demir, belediye başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen Samsun zirvesi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ortak akıl ile hareket ederek modern, yaşanılabilir ve gelişen bir Samsun için birlikte çalıştığımız tüm ilçe belediye başkanlarımız ile bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Şehrimize dair ihtiyaçları karşılamak ve sorunları gidermek için üretiyor ve hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz" dedi.