SPOR
Giriş Tarihi : 26-02-2020 16:28   Güncelleme : 26-02-2020 16:28

Haftayı Kırklarelispor galibiyetiyle sonlandıran kırmızı beyazlı ekipte oyuncuların antrenmanda oldukça istekli ve hırslı görüntüleri teknik ekibi gelecek haftalar adına mutlu etti.

Yılport Samsunspor'da Pazar günü oynanacak İnegölspor karşılaşması hazırlıkları başladı. Haftayı Kırklarelispor galibiyetiyle sonlandıran kırmızı beyazlı ekipte oyuncuların antrenmanda oldukça istekli ve hırslı görüntüleri teknik ekibi gelecek haftalar adına mutlu etti. 

MORALLER YERİNDE 

Nuri Asan Tesisleri’nde teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleri, koruyucu egzersiz ve dayanıklılık koşusu ile başladı. Ardından GMG Kırklarelispor maçında oynayan oyuncuların dinlendiği antrenmanda oyuncular ise dar alan oyunu oynadı. İdmana ameliyat olan Okan Dernek ile sakatlığı bulunan Muhsin Yıldırım ve Gökhan Alsan katılmadı.

Samsunspor-İnegöl Maçının Hakemi Belli Oldu

Yılport Samsunspor'un Pazar günü sahasında oynayacağı İnegölspor karşılaşmasında düdük çalacak hakem açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre; kırmızı beyazlı ekibin Pazar günü evinde konuk edeceği zorlu İnegölspor karşılaşmasını Sakarya bölgesi hakemlerinden Serkan Önsal yönetecek. Hakem Önsal'ın bu maçta yardımcılıklarını Suat Güz ve Mehmet Akıncı yapacaklar. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Levent Gümüşdere.