SİYASET
Giriş Tarihi : 06-06-2021 10:00   Güncelleme : 06-06-2021 10:00

765 yerleşim yerinde sokağa çıkma yasağı yok! Samsun 19 Mayıs Mahallesinde yapılacak olan muhtarlık seçiminden dolayı yasak yok..

Sandık başına gidiliyor. Samsun 19 Mayıs Mahallesinde yapılacak olan muhtarlık seçiminden dolayı yasak yok..

765 yerleşim yerinde sokağa çıkma yasağı yok!  Samsun 19 Mayıs Mahallesinde  yapılacak olan muhtarlık seçiminden dolayı yasak yok..

 

Türkiye'nin 765 yerleşim yerinde bugün yapılacak olan muhtarlık veya ihtiyar heyeti seçimlerinde sokağa çıkma yasağı uygulanmayacak

Türkiye'nin 765 yerleşim yerinde bugün sandık başına gidiliyor. Yapılacak olan muhtarlık veya ihtiyar heyeti için seçimlerinde görev alacaklar ve seçmenler sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak.

Belde statüsü kazanan Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa ilçesine bağlı Güney beldesinde belediye başkanı ve meclis üyeleri seçimi yapılacak. 

İSTANBUL'DA 14 MAHALLEDE YASAK YOK

İstanbul'da da 14 mahallede muhtarlık seçimi yapılacak. Seçim heyecanı yaşanan mahalleler; Bayrampaşa Vatan Mahallesi, Kağıthane Telsizler Mahallesi, Eyüpsultan Silahtarağa Mahallesi, Beşiktaş Cihannüma Mahallesi, Maltepe Büyükbakkalköy Mahallesi ,Güngören Sanayi Mahallesi, Şişli Mecidiyeköy ve Feriköy Mahalleleri, Çatalca Ormanlı ile Kaleiçi Mahalleleri, Beyoğlu Asmalı Mescit, Kalyoncu Kulluğu, Katipmustafa Çelebi Mahalleleri ve Beykoz Anadolu Kavağı Mahallesi.

Kaynak: 765 yerleşim yerinde sokağa çıkma yasağı yok! Sandık başına gidiliyor