SPOR
Giriş Tarihi : 16-10-2020 17:06   Güncelleme : 16-10-2020 17:37

Dün yapılan antrenmanda yine formda bir görüntü veren ve yaptığı şık hareketlerle de herkesin dikkatini çekmeyi başaran Guido, hocasına 'ben hazırım' mesajı da verdi.

Yılport Samsunspor'un tecrübeli kanat oyuncusu Guido Koçer'in yükselen form grafiği başta teknik ekip olmak üzere takım içinde moralleri yükseltti. Fizik kondisyon olarak üst düzeyde bir görüntü sergileyen kırmızı beyazlı oyuncunun, yarın oynanacak İstanbulspor karşılaşmasında sahaya ilk onbirde çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Dün yapılan antrenmanda yine formda bir görüntü veren ve yaptığı şık hareketlerle de herkesin dikkatini çekmeyi başaran Guido, hocasına 'ben hazırım' mesajı da verdi. 

MORALLER YERİNDE 

Takım içinde iyi bir hava yakaladıklarını ve yarın oynayacakları İstanbulspor karşılaşmasından 3 puanla ayrılmak istediklerini dile getiren kırmızı beyazlı ekibin başarılı kanat oyuncusu, "Şanssız sakatlıklar ve korona virüsü nedeniyle takım içinde son dönemde oldukça zor anlar yaşıyoruz. Ancak geniş bir kadroya sahibiz. Yarın ki müsabakada oynamam durumunda takımımın kazanması için elimden geleni yapacağım. Samsunspor olarak sezon sonunda mutlu sona ulaşmak istiyoruz" dedi.