SPOR
Giriş Tarihi : 31-10-2020 18:06   Güncelleme : 02-11-2020 15:24

Sezon başından bu yana kalesinde güven veren bir görüntü çizen kırmızı beyazlı kaleci Nurullah Aslan'da özellikle bu maça kendisini çok iyi hazırladığını söyledi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve takım arkadaşlarının genc kaleciye ise güvenleri sonsuz.

TFF Birinci Ligi'nde Pazar akşamı deplasmanda Adana Demirspor'a konuk olacak Yılport Samsunspor'da gözler kalecisi Nurullah Aslan'da olacak. Hiç kuşkusuz ki genç kalecinin bu maçtaki performansı sonuca direkt olarak etki edecek. Sezon başından bu yana kalesinde güven veren bir görüntü çizen kırmızı beyazlı kaleci Nurullah Aslan'da özellikle bu maça kendisini çok iyi hazırladığını söyledi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve takım arkadaşlarının genc kaleciye ise güvenleri sonsuz. 

MİLLİ TAKIMA GİDEBİLİR

Genç kaleci Nurullah Aslan'ın  Milli Takıma gidebilecek bir isim olduğuğunu belirten Sağlam, "Nurullah 23 yaşında çok yetenekli bir kaleci. Kendisini geliştirmesi gereken konular var. Eksiklerini giderirse Milli takıma gidebilecek bir isim. Her geçen gün daha iyiye giden bir Nurullah olacaktır. Şampiyonlukta da bize katkısı olacağın inanıyorum. İnşallah bir gün Samsunspor’a çok güzel paralar kazandırarak iyi bir transfer yapar. Nurullah’a sezon öncesinde Beşiktaş talip olmuştu. Başkanımız da bunu açıklamıştı" ifadele kullandı.