SPOR
Giriş Tarihi : 06-03-2021 14:51   Güncelleme : 06-03-2021 14:51

Bitime 10 maç kala zirveyle arasında sadece 3 puan bulunan Yılport Samsunspor, bugün Adana Demirspor maçını kazanarak hedefine bir adım daha yaklaşmak istiyor.

Spor Toto Birinci Ligi'nde Yılport Samsunspor fırtınası esiyor. Kırmızı beyazlılar, Süper Lig özlemine son vermek için geri sayıma başladı. Bitime 10 maç kala zirveyle arasında sadece 3 puan bulunan Yılport Samsunspor, bugün Adana Demirspor maçını kazanarak hedefine bir adım daha yaklaşmak istiyor. Kırmızı beyazlı taraftarlarında sosyal medyadan büyük destek verdiği Samsunspor, yıllar özlemini çektiği Süper Lig'e adını yazdırmak istiyor. 

ADS MAÇI BÜYÜK ÖNEM KAZANDI 

Kırmızı beyazlılar, bugün oynayacağı Adana Demirspor maçı öncesinde 50 puanla lider Giresunspor'un hemen arkasından ikinci sırada yer alıyor. Samsunspor bu akşam sahasında oynayacağı Adana Demirdspor maçını kazanması durumunda maç fazlasıyla lider Giresunspor'u puan olarak yakalamış olacak. Dün akşam İstanbulspor'un Keçiörengücü karşısında 2 puan kaybetmesinin ardından Samsunspor'un Adana Demirspor maçı daha da büyük önem kazanmış oldu.