SPOR
Giriş Tarihi : 29-11-2020 13:30   Güncelleme : 29-11-2020 13:30

Kırmızı beyazlı ekipte, bu akşam oynanacak zorlu ve bir o kadar kritik Tuzlaspor sınavı öncesinde eksik oyuncuların çokluğu dikkat çekiyor. Caner Arıcı, Ahmethan Köse, Veli Çetin, Kevin Boli ve Tomane ile kovid-19 karantinasında ki kaleci Ahmet Altın Samsunspor'da bu akşam forma giyemeyecek isimler oldular.

Yılport Samsunspor'un sezon başından buyana üzerine çöken sakatlıklar ve kovıd-19 virüsü can sıkmaya devam ediyor. Ligin 11'nci haftasında bu akşam Tuzlaspor ile oynanacak ve zirveyi yakından ilgilendirecek karşılaşmada kırmızı beyazlı ekipte yine sakatlıklar yine kovıd-19 virüsü hortlamış durumda. Samsunspor'da Tuzlaspor maçı kadrosunda sakat olan kaptan Caner Arıcı, Ahmethan Köse, Veli Çetin, Kevin Boli ve Tomane ile kovid-19 karantinasında olan kaleci Ahmet Altın yer almayacak. 

ZORLU 90 DAKİKA

Özellikle Tomane'nin bu maçta yeniden sahalara dönmesi bekleyen kırmızı beyazlı taraftarlar golcü oyuncunun sakatlığının tekrarlanmasının ardından büyük hayal kırıklığı yaşadı. Sosyal medya sayfalarından üzüntülerini dile getiren Samsunsporlu taraftarlar yanlış giden konuların acilen düzelmesini bekliyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın ikinci testinin negatife dönmesinin ardından dün uzun bir aradan sonra ilk kez takımla beraber antrenmana katılması camiada biraz olsun moralleri yerine getirmeye yetti.