SPOR
Giriş Tarihi : 29-01-2021 16:56   Güncelleme : 29-01-2021 16:56

Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, "Ahmethan Köse'yi Adanaspor'a kiraladık. Başka kiralık olarak göndermek istediğimiz oyuncularımız var. Transfer planlamamız gereği almak istediğimiz oyuncuları aldık ve transferi bitirdik” dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, devre arası transfer dönemini kapattıklarını söyledi. Kırmızı beyazlı ekibin tecrübeli çalıştırıcısı, "Ahmethan Köse'yi Adanaspor'a kiraladık. Başka kiralık olarak göndermek istediğimiz oyuncularımız var. Transfer planlamamız gereği almak istediğimiz oyuncuları aldık ve transferi bitirdik” dedi. Kadro genişliğini olumlu bir şekilde yönetmek zorunda olduklarını ifade eden Ertuğrul Sağlam şunları söyledi: 

İYİ YÖNETECEĞİZ

"20 kişilik kadronun dışında kalan oyuncular oluyor. Ümraniyespor maçına giderken de kadro yapacağız ve kadro dışı kalan oyuncularımız olacak. 11'de oynamayı hak eden çok oyuncumuz oluyor ama onlar dışarıda kalıyor. Sonuçta iyi takım böyle olunuyor. Herhangi bir oyuncumuzun eksikliğinde, onun eksikliğini giderebilecek onun kadar değerli ve yetenekli oyuncumuzun olması, oynayanlar için kadroya giremeyenlerin çok önemli bir tehdit oluşturması takım ve oyuncu performansı açısından olumlu bir durum. Bizde bu süreci olumlu bir şekilde yönetmek zorundayız. İnşallah bu haftada oyuncularımız sorumluluk alacak ve şampiyon takımın şampiyon futbolcusu gibi Ümraniyespor maçından da 3 puanla ayrılıp artık geleceğe biraz daha umutla bakacağız" diye konuştu.