SİYASET
Giriş Tarihi : 11-04-2021 16:02   Güncelleme : 11-04-2021 16:10

Erdoğan canlı yayında duyurdu: Ramazan öncesi fakir fukara, garip gurebaya dağıtacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Ofisi'nde Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Kadın Kolları ve Gençlik Kolları MKYK üyelerini kabulünde konuştu. Erdoğan açıklamasında, Depolarda kalan patates ve soğanları ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarını açıkladı. Kaynak: Erdoğan canlı yayında duyurdu: Ramazan öncesi fakir fukara, garip gurebaya dağıtacağız

umhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Ofisi'nde Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Kadın Kolları ve Gençlik Kolları MKYK üyelerini kabulünde konuştu.

Erdoğan, "Patates ve soğanları Toprak Mahsulleri Ofisin'den alarak hibe olarak Ramazan öncesinde dağıtımını yapmaya kararlaştırdık. Bu çok çok mutluluk meydana getirdi. Geri dönüşlerini de alınca mutlu bir şekilde biz de mutlu olduk. Bu haberin duyulmasından sonra çiftçilerimizden, üreticilerimizden çok sayıda teşekkür mesajı aldık" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, depolarda kalan patates ve soğanları ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarını açıkladı. Erdoğan, "Devlet olarak dedik ki; Ramazan öncesinde fakir fukaraya, garip gurebaya dağıtalım" ifadelerini kullandı.

İsmet Selçuk Ramazan yazdı... İbrahim Tatlıses'i kim tütsülediİsmet Selçuk Ramazan yazdı... İbrahim Tatlıses'i kim tütsüledi

 

Kaynak: Erdoğan canlı yayında duyurdu: Ramazan öncesi fakir fukara, garip gurebaya dağıtacağız