SPOR
Giriş Tarihi : 31-10-2020 18:08   Güncelleme : 02-11-2020 15:24

Yılport Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, "Edwin Gyasi, sezon başında bir sakatlık geçirdi. Sakatlığı atlattı, bu sefer de Covid-19’a yakalandı. Henüz istediğimiz seviyede değil. Kendisinden beklentimiz büyük" dedi.

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Edwin Gyasi'nin çok kısa bir zaman diliminde takıma büyük katkı sağlayacağına inandığını söyledi. Gyasi'ye Türkiye'den Samsunspor'un dışında bir kaç takımın talip olduğunu belirten Sağlam, "Edwin Gyasi’ye Türkiye’den birkaç takım talip olmuş. Samsunspor olarak biz de kendisine talip olmuştuk. Araştırmış, bilgiler almış ve bizi tercih etmiş. Sezon başında bir sakatlık geçirdi. Sakatlığı atlattı, bu sefer de Covid-19’a yakalandı. Henüz istediğimiz seviyede değil. Kendisinden beklentimiz büyük" dedi.

FORM TUTMAYA BAŞLADI 

Kırmızı beyazlı ekibin tecrübeli kanat oyuncusu Gyasi'nin yavaş yavaş form tutmaya başlaması takım içinde moralleri yerine getiriyor. Hafta içinde yapılan antrenmanlarda takıma uyumu ve başarılı hareketleriyle dikkatleri üzerine çeken yıldız oyuncunun Adana Demirspor deplasmanında ilk onbirde oynamasına kesin gözüyle bakılıyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bu oyuncuyla ilgili son kararını yarın maçtan önce vereceği öğrenildi. Gyasi'de bir an önce takıma katkı sağlamak istiyor.