BÖLGE
Giriş Tarihi : 20-02-2017 14:51   Güncelleme : 20-02-2017 14:51

İnsan kaynağının geliştirilmesi amacıyla çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine ve yönetim süreçlerine katılımına yönelik uygulamalar geliştiren YEDAŞ, “Aklımda Fikrimde YEDAŞ” Bireysel Öneri Sisteminin, İkinci Dönem kabul edilen öneri sahiplerini Takdir Töreni’nde ödüllendirdi. Genel Müdür Rıdvan Aktürk tarafından plaket ve Teşekkür Belgeleri takdim edilmekle beraber karşılıklı değerlendirmeler yapıldı.

“Aklımda Fikrimde YEDAŞ” Uygulamasının İkincisi İş Sağlığı Güvenliği Hakkında Gerçekleşti

Çalışanların mesleki sağlık ve emniyetlerini korumak, olası iş kazalarını ve bunların etkilerini en aza indirmek için geliştirmeler yaptıklarını vurgulayan YEDAŞ Genel Müdürü Rıdvan Aktürk, “Aklımda Fikrimde YEDAŞ” öneri sisteminin ikinci konusunu İş Sağlığı Güvenliği olarak belirlediklerini ifade etti. Elektrik dağıtım kalitesi ve sürekliliğinin sağlanması amacıyla yürütülen faaliyetlerin yanı sıra İş Sağlığı Güvenliği kuralları ve uygulamalarının iyileştirilmesinin önemine dikkat çekti. Sayın Aktürk, “Aklımda Fikrimde YEDAŞ sayesinde çalışanlarımızı yönetim ve iş süreçlerine dahil ediyoruz. İş Sağlığı Güvenliği ile ilgili paylaşılan 141 öneriyi Çalışan Kurulu toplantısında değerlendirdik. Hepsi birbirinden kıymetli önerileri adil bir bakış açısıyla değerlendirerek süreçlere en büyük katkıyı sağlayacak olanları belirledik. Kabul edilen önerileri planlamalarımız doğrultusunda uygulamaya başladık. YEDAŞ’lı olmanın sorumluluğu ve aidiyet duygusuyla önerilerini sunan ve şirketimiz süreçlerine katkıda bulunan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

Çalışanların Önerileri YEDAŞ Hizmet Kalitesini Geliştirmek için Çok Önemli

15.02.2017 Çarşamba günü gerçekleşen “Aklımda Fikrimde YEDAŞ” Bireysel Öneri Sistemi takdir töreninde, Çalışan Kurulu tarafından kabul edilen öneri sahiplerine Genel Müdür Rıdvan Aktürk ve Birim ve İl Koordinatörleri tarafından plaket ve Teşekkür Belgeleri takdim edildi. Her bir önerinin hizmet kalitesini geliştirmek için çok kıymetli olduğu ve istedikleri takdirde uygulamalarda yer alabilecekleri belirtildi.  

AdminAdmin