MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-08-2019 11:08   Güncelleme : 08-08-2019 11:08

Şarkıcı Serdar Ortaç, İrlanda asıllı eşi Chloe Lounghnan ile boşanacak olmalarının ortaya çıkmasının ardından soluğu hastanede aldı. Ortaç, alınan bu kararın ardından ilk kez açıklama yaptı.

Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 1

2014 yılında hayatlarını birleştiren Serdar Ortaç ve Chloe Lounghnan Ortaç çiftinden kötü haber geldi. Daha önce kürtaj yaptırıp bebeklerini doğmadan öldürdükleri iddia edilen ve birçok kez ayrıldıklarına dair haberler çıkan ikili, 27 Eylül'de boşanma kararı aldı.

 

Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 2

'Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı' gerekçesiyle boşanma kararı alan ikiliden Serdar Ortaç, önceki akşam hastanede görüntülendi. MS hastalığı için hastaneye kan verdiğini söyleyen Ortaç, Chloe ile boşanacak olmaları hakkında ise ilginç açıklamlarda bulundu.

 
Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 3

Hanım da rahatsızlandı: Serdar Ortaç, kameralara yaptığı açıklamada "MS hastalığım için kan verdim. Ben toparladım. Hanım da rahatsızlandı. Kan verdi ve serum alıyor. Zehirlendi galiba. Ben eve gidip yatacağım. O da toparlanacak" dedi.

 

Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 4

Boşanmaları hakkında konuştu: Muhabirlerin 27 Eylül'de boşanacaklarını hatırlatması üzerine konuşan Ortaç, Güneş'in haberine göre "Eylül mü? Ne bileyim abi. Yok yok. Şu an boşverin." diyerek yazılanlara göre ayrı evlerde kalmadıklarını da belirtti. Ancak Ortaç, iyi olmadığı için burada kalamadığını ve o yüzden eve gitmediğini de ekledi.

 

Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 5

Yayın yasağı kararı: Öte yandan geçtiğimiz gün boşanacakları ortaya çıkan çiftin ilk duruşmasının 27 Eylül'de görüleceği öğrenilmişti. Ayrıca çift, davanın içeriğiyle ilgili de mahkemeden yayın yasağı kararı çıkarttı.

 

Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 6

Kürtaj iddiası: Serdar Ortaç ve kendisinden 21 yaş küçük İrlanda'lı eşi Chloe Loughnan'ın kürtaj iddiaları geçtiğimiz aylarda gündemi sarmıştı. İddialara göre Ortaç'ın bu kürtaj kararının ardından boşanmak istediği yazılmıştı.

 

Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 7

Peki Serdar Ortaç'ın 'MS hastalığı nedir?: Multipl Skleroz ya da kısaca MS, beyin ve omuriliğin oluşturduğu merkezi sinir sisteminin etkilendiği, en yaygın genç erişkin yaş grubunda görülen kronik nörolojik hastalıklarından birisidir.

 

Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 8

Serdar Ortaç'ın eşi kimdir?: Ünlü Popçu Serdar Ortaç'ın eşi olan Chloe Loughnan Litvanya asıllı bir mankendir.

 
Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 9

1992 yılında dünyaya gelen güzel manken aynı zamanda oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 10

2014 yılında Serdar Ortaç ile dünya evine girerek Türkiye’de uzun yıllar kalacağının sinyallerini veren Loughnan aynı zamanda eşinin kliplerinde de rol alarak kamera karşısında ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne sermektedir.

 

Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 11

İrlanda’da üniversite eğitimini sürdürürken Paris’te yer alan mankenlik ajansından teklif alması üzerine eğitimini dondurarak Paris’e giden güzel manken burada başarılı projelere imza atarak mankenlik kariyerinde önemli adımlar atmıştır.

 

Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 12

Daha sonra ziyaret için geldiği İstanbul’da Serdar Ortaç ile tanışarak yaşadığı ciddi ilişkinin ardından İstanbul’da kalmaya karar veren Chloe Loughnan farkı projelerde yer alarak kariyerini sürdürmüştür.

 

Serdar Ortaç hastanelik oldu Chloe Loughnan ile boşanmaları hakkında ilk kez konuştu - Sayfa 13

Oyunculuk eğitimi alan Chloe Loughan geçtiğimiz yıllarda ATV'de yayınlanan Beyaz Karanfil dizisinde Berrak rolünü üstlenmiştir.

İnternet Haber