SPOR
Giriş Tarihi : 05-08-2020 16:20   Güncelleme : 05-08-2020 16:20

21'lik sol bek için Samsunspor'dan son teklif

Kırmızı beyazlı ekip, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın peşinde koştuğu Ali Eren İyican'ı renklerine katmakta kararlı. Genç oyuncunun kulübü Osmanlıspor, 1 milyon Euro'da ısrar etse de; Samsunspor, bu rakamı olabildiğince aşağıya çekmeye çalışıyor.

21'lik sol bek için Samsunspor'dan son teklif

Yılport Samsunspor, Osmanlıspor'un 21 yaşındaki sol beki Ali Eren İyican'ı transfer etmek için yoğun bir mesai harcıyor. 1 milyon Euro'dan başlayan pazarlıkta oyuncunun kulübü, rakamda bir kuruş dahi indirime gitmezken; kırmızı beyazlı ekip, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da ısrarla almak istediği oyuncu için Başkent ekibine son teklifini yaptı ve beklemeye geçti. 

SAMSUNSPOR  BEKLEMEDE 

Kırmızı beyazlı ekibin, Ali Eren İyican ile birlikte bir sol bek daha takviye yapmak için arayışlarını sürdürdüğü gelen bilgiler arasında. Osmanlıspor'un bu hafta sonuna kadar nihai kararını Samsunspor yönetimine bildirmesi bekleniyor. Başkent ekibinin genç sol beki ise yeni sezonda kırmızı beyazlı formayı giymek istediğini yönetime bildirdi. Şimdi herkes Osmanlıspor'un Ali Eren transferinde vereceği kararı beklemeye başladı.