SPOR
Giriş Tarihi : 09-02-2021 16:02   Güncelleme : 09-02-2021 16:02

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma, 5’e 2 top kapma, dayanıklılık koşusu ve yarı sahada oyunun ardından son buldu.

TFF Birinci Ligi'nde hafta sonu deplasmanda Akhisarspor'a konuk olacak Yılport Samsunspor'da hazırlıklar başladı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma, 5’e 2 top kapma, dayanıklılık koşusu ve yarı sahada oyunun ardından son buldu.Kırmızı beyazlı oyuncuların, haftanın ilk çalışmasında son derece istekli ve moralli görüntüleri camiada yüzlerin gülmesine neden oldu. 

MORALLER YERİNDE 

Kırmızı beyazlılar, Cumartesi Akhisarspor deplasmanında mutlak üç puan hedefliyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, dün yapılan antrenman öncesinde futbolcularıyla saha içinde kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Bandırma galibiyetinden dolayı oyuncularını tebrik eden tecrübeli çalıştırıcı, yakaladıkları istikrarlı yükselişi Akhisarspor deplasmanında da devam ettirmeleri gerektiğini ve bunun için herkesin sorumluluk almasını istedi.