SPOR
Giriş Tarihi : 30-12-2020 14:05   Güncelleme : 30-12-2020 14:05

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, 'Hedefimiz Adanaspor maçını kazanıp devre arasına 33 puanla girmek" diye konuştu.

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Pazar akşamı oynayacakları Adanaspor karşılaşmasını kazanmaktan başka bir seneçeneklerinin olmadığını söyledi. Son üç maçta aldıkları seri galibiyetlerin bir anlam ifade etmesi için Adana maçının mutlak kazanılması gerektiğinin altını çizen kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Aztopal, "''Ankaraspor maçında önemli bir 3 puanın sahibi olduk. Artık bu maç geride kaldı, önümüzde yine önemli bir karşılaşma var. Adanaspor ile ilk devrenin son maçını oynayacağız. Hedefimiz bu maçtan da 3 puanla ayrılıp devreyi 33 puanla tamamlamak" dedi. 

HER ŞEY YOLUNDA

Takımda gönderilmesi düşünülen oyuncularla ve transfer çalışmalarıyla ilgili hazırlıkların yoğun bir şekilde devam ettiğini de sözlerine ekleyen kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Aztopal, "Taraftarlarımız rahat olsun. Ligin ikinci devresinde daha güçlü bir takım ile başlayacağız. Ve sezon sonunda şampiyonluk hedefimize ulaşmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Şu anda takımda oyuncularımızın moral motivasyonları üst düzeyde. İnşallah Adanaspor maçını kazanacağız" diye konuştu.