MAGAZİN
Giriş Tarihi : 03-05-2019 23:39   Güncelleme : 03-05-2019 23:39

FOX ekranlarında yayın hayatına devam eden başarılı dizi Kadın 60. son bölümü ile ekrana geldi. Büyük heyecanla izlenen diziye ise Bahar'ın saçları damga vurdu. Bahar'ın sürekli değişen saçı izleyicinin gözünden kaçmadı.

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi

 

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 1

Fox TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kadın, yaklaşık 3 sezondur başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor. Farklı senaryosu ve başarılı oyunculukları ile izleciden tam not alan dizi reyting başarısı ile de kanalın yüzünü güldürmeye devam ediyor. 

112

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 2

60. son bölümü ile geçtiğimiz günlerde ekrana gelen diziye ise Bahar'ın saçları damga vurdu. Her sahnede neredeyse farklı olan Bahar'ın saçları izleyicinin gözünden kaçmadı, bu detayı kimse farketmedi mi sorusunu akıllara getirdi. 

 

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 3

FİNAL Mİ YAPIYOR: Başarılı dizi hakkında geçtiğimiz günlerde bu sezon final yapacak iddiası ortaya atılmıştı. Dizinin hayranları tarafından tepki çeken bu erken final kararına ise henüz kanal ya da yapımcılardan net bir açıklama gelmedi. Dizinin 61. yeni bölümü ise 7 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak. 

312

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 4

OLAY OLAN SAÇLAR: Peki diziye damga vuran ve sosyal medyada da tartışılan olaylı sahne neydi? 

Bahar, Sarp'ın ikinci eşi olan Pırıl'ın oğulları Ömer ve Ali'nin doğum günü partisine katılır. Bambaşka biri olan ve saçlarına fön çektiren Bahar partinin sonunda evine gelir. 

 

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 5

Üzerini değiştirdikten sonra odadan çıkan Bahar'ın saçları partideki gibi fönlü ve düzdür. Daha sonra Sarp konuşmak için Bahar'ı dışarıya davet eder ve birlikte evden çıkarlar. 

 

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 6

Fakat saniyeler içinde ne olduysa Bahar'ın saçları kapıdan çıkar çıkmaz eski dalgalı ve yer yer kıvırcık halini alır. 

612

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 7

Evden çıkmadan önce dümdüz olan saçlar diğer sahnede de eskisi gibi dalgalı ve bakımsız bir hal alır. 

 

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 8

Sarp ile konuşması biten Bahar tekrar eve döner. Fakat nasıl oluyorsa Bahar'ın saçları kapıdan girer girmez yine fönlü, bakımlı ve dümdüz bir hal alır.

 

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 9

Kadın son bölümde yaşanan bu hata ise ekran başındaki dikkatli izleyicinin gözünden kaçmadı ve sosyal medyada da yer aldı. Akıllara ise yönetmende mi bu farkı anlamadı sorusunu akıllara getirdi. 

912

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 10

DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDE BAŞKA NELER OLDU: Şirin'in Sarp ile çekilmiş fotoğraflarını bir anlık sinirle Bahar'a gönderen Pırıl ne yapacağını bilemedi. Suat ise bu fotoğrafların Bahar'ın eline geçmesini hiç istemiyordu. Çünkü Sarp'ın artık Pırıl'a dönme ihtimaline bile tahammülü yoktu.

 

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 11

Şirin'in tekrar Sarp'a ilgi duyduğunu düşünmek bile istemeyen Hatice, içten içe çok korkuyordu. Böyle bir şeyin tekrarlanması ailesine çok büyük zararlar vereceğini iyi biliyordu.
 

Kadın dizisindeki hata pes dedirtti! Kimse mi o detayı farketmedi - Sayfa 12

Ceyda'dan bir oğlu olduğu konusunda şüphelenen Emre ise bunu açık açık sormaya karar verdi ve duyduğu şey karşısında büyük bir şoka uğradı.

İnternet Haber